Bleja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rodjendanske, novogodisnje, bozicne............

Ići dole

Rodjendanske, novogodisnje, bozicne............ Empty Rodjendanske, novogodisnje, bozicne............

Počalji  Admin Ned Mar 15, 2009 12:11 am

Zaboravi svu muku, tugu i boli na danasnji dan samo voli.Ne dozvoli nikom da ti zelje kvari, srecan rodjendan neka ti se ispune sve lepe stvari.

Puno,puno zdravlja, ljubavi, zajebancije,uzajamne tolerancije, dobre finansije, sex bez reklamacije i sto manje sekiracije...

Moram ti ovo priznati, mada je glupo što je preko poruke, ali ja nemam hrabrosti da ti kažem u lice, znam da ti se ovo neće svideti, veruj nije ni meni lako, ali moraćeš da saznaš istinu kad tad a i bolje da to čuješ od mene nego od nekog drugog…PRAVI DEDA MRAZ NE POSTOJI!


Dobri dome Bozic stize, dragom Bogu da smo blize, da te greje vatra sveta, da ti sreca kucom cveta, da krst casni kolo vodi, i neka se Hristos rodi!


Da vec danas bude bolje , daj nam Boze malo volje . Daj nam zdravlja , srece , para , nek je Nova bolja nego stara . Sad punu digni casu i docekaj SRPSKU nasu . Za Srbiju , za sve nas , 50 % + tvoj glas !!!


Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 116
Datum upisa : 14.03.2009

https://blejachina.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu