Bleja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ljubavne...

Ići dole

Ljubavne... Empty Ljubavne...

Počalji  Admin Sub Mar 14, 2009 11:39 pm

Ako moj je greh, što te volim, nek me Bog kazni, ne žali me zbog toga, te kazne se ne bojim. Ako moj je greh, što ne mogu bez tebe, samo jedno molim te da malo voliš me, meni trebaš ti.

Poželi vatru I goreću! Najlepšu ružu za tebe ubraću. Svaku želju da ti ispunim, za tvoju ljubav sve ću da učinim.


Ljubio sam anđela jedne noći ja, ljubio sam anđela s plavim očima. Samo jednu želju imam ja, plave oči mog anđela!!!!


Jedna reč malo je, sto reči mnogo je, tri reči kažu sve: ”LJUBAVI, VOLIM TE!!!”

Ako me voliš ne pričaj nikom, ako me želiš, ne daj me nikom, ako me ljubiš ljubi večno, ako ni jedno od toga nije, vrati mi srce i oprošteno ti je!!

Sada je kasno da pričamo o tom ko` je koga I koliko ludo voleo… Svako će svojim putem morati, a iza nas što ostaje neka vetar pokupi… Neki će možda biti sretniji, a neki drugi malo pametniji …

Ljudi kažu da je najlepše u raju, a ja kažem ljepše je u tvom zagrljaju. Možda sam previše grešila i ne stignem do raja, ali zato me nikada ne puštaj iz tvog zagrljaja!
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 116
Datum upisa : 14.03.2009

https://blejachina.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu